Partneři

Seznamte s partnery JDĚTE VEN

Do budování partnerství s firmami investujeme v současnosti hodně času a energie. Věříme, že by se mohlo stát jedním z nosných pílířů finanční stability JDĚTE VEN. Partnery si vybíráme pečlivě a s rozmyslem. Pokud se rozhodneme prezentovat výrobky partnera v článcích na blogu pak se bude vždy jednat o produkty, které přímo souvisí s pobytem venku a zároveň je sami používáme nebo jsem osobně vyzkoušeli (např. sportovní vybavení, oblečení na ven, badatelské pomůcky, výtvarné potřeby nebo knihy). Věříme, že tak uděláme dobrou službu i vám a poskytnuté informace vám třeba usnadní zorientovat se v široké nabídce dnešního trhu.

Partneři Jděte ven


 

 

 

 

 

 

Ekolamp

vybudoval po celé České republice širokou síť sběrných míst a poskytuje zdarma služby sběru a recyklace osvětlovacích zařízení a to jak firmám a institucím, tak i běžným občanům. Až budete doma měnit zářivky, nezapomeňte, že do koše ani kontejneru na sklo prostě nepatří! Nejbližší sběrné místo můžete vyhledat jsk prostřednictvím mobilní aplikace Kam s ní, ale také přímo na stránkách www.ekolamp.cz.


 

 

GRANKO

v roce 2021 podporuje naše aktivity, které táhnou ven. Zároveň mají vlastní kampaň, kterou se snaží nejen vylákat lidi ven, ale ukázat, co je možné udělat venku pro přírodu. Stránky kampaně www.granko.cz

„Příroda nám dává mnoho dobrého. Abychom si mohli přírodu užívat naplno i do budoucna, je potřeba se ni starat. Mnoho z nás třeba omezilo používání igelitek a chtělo by i nějak pomoci, ale neví přesně, co je vlastně správné, nebo nemá prostor a energii se nad tím více zamýšlet. Proto GRANKO oslovilo vědce a odborníky a připravilo 60 jednoduchých a zábavných tipů, jak si užít volný čas s celou rodinou, a přitom pečovat o naši přírodu.“  


Měli byste zájem stát naším partnerem, chcete se dozvědět víc o Jděte ven? Přečtěte si o co nám jde, pište nebo volejte. Alice se s vámi ráda sejde a dohodnete se, jak bychom spolu mohli spolupracovat. 

Jitka Krbcová

jitka.krbcova@terezanet.cz, 606 915 265

Domluvit si schůzku

Hry pro vás a vaše děti!


Zamilovaná příroda

| Slavíme lásku hravě venku, protože Valentýn.

Ptáček jarabáček

| Jarní projekt, který vás svou jednoduchostí k proutí připlete.

Adventní úkoly

| Udělejte si z předvánočního mlsání hru pro celou rodinu.

Jarní úklidová koulovačka

| Bavte se při jarním úklidu

Jiné vnímání lesa

| Chození v botách je nuda, dejte nohám svobodu a užijte si les bosonozí. A ...

Voňavka z přírody

| Nachytejte vůni do kelímku a vyrobte si svůj originální ...


Co dělat s dětmi venku?

Odebírejte pravidelnou dávku divočin a nápadů.

Přihlásit k odběru