Partneři

Seznamte s partnery JDĚTE VEN

Do budování partnerství s firmami investujeme v současnosti hodně času a energie. Věříme, že by se mohlo stát jedním z nosných pílířů finanční stability JDĚTE VEN. Partnery si vybíráme pečlivě a s rozmyslem. Pokud se rozhodneme prezentovat výrobky partnera v článcích na blogu pak se bude vždy jednat o produkty, které přímo souvisí s pobytem venku a zároveň je sami používáme nebo jsem osobně vyzkoušeli (např. sportovní vybavení, oblečení na ven, badatelské pomůcky, výtvarné potřeby nebo knihy). Věříme, že tak uděláme dobrou službu i vám a poskytnuté informace vám třeba usnadní zorientovat se v široké nabídce dnešního trhu.

Partneři Jděte ven

 

 

 

 

 

Jaromeřická mlékárna

je česká firma, která vyrábí tvarohy, sýry a tradičních pomazánkové másla už od roku 1937. V Jaroměřicích nad Rokytnou se využívá výhradně kvalitní mléko od místních farmářů a naprostá většina produktů neobsahuje žádná „éčka“. Smetanový sýr Fénix a Archivní sýr se navíc pyšní titulem Regionální potravina, který uděluje Ministerstvo zemědělství těm nejkvalitnějším českým výrobkům. Více info o Jaroměřické mlékárně naleznete na www.mlekarna.cz.


 

 

 

 

 

Ekolamp

vybudoval po celé České republice širokou síť sběrných míst a poskytuje zdarma služby sběru a recyklace osvětlovacích zařízení a to jak firmám a institucím, tak i běžným občanům.Až budete doma měnit zářivky, nezapomeňte, že do koše ani kontejneru na sklo prostě nepatří! Nejbližší sběrné místo můžete vyhledat jsk prostřednictvím mobilní aplikace Kam s ní, ale také přímo na stránkách www.ekolamp.cz.


   

Prabos plus a.s.

je česká značka kvalitní obuvy s dlouholetou tradicí a výrobou v ČR. Hlavním posláním je nabízet obuv, která splňuje všechny požadavky na zajištění bezpečnosti při práci i v těch nejtěžších podmínkách. Najdete u nich špičkovou obuv vhodnou pro turistiku, vybavenou membránou Gore-tex® a značkovými podešvemi Vibram. Obují malé i velké turisty a tak jsme si plácli a společně se bavíme kampaní Rodina venku! Koukněte na jejich stránky www.prabos.cz


MUTTON s.r.o.

je slovenská firma, u které najdete širokou nabídku kvalitních rozkládací nůžkových stanů a příslušenství, včetně možnosti potisku. Velkou výhodou je možnost dokupování náhradních dílů, stany tak opravíte za velmi přijatelných podmínek. Na akcích pro veřejnost potkáte Jděte ven v zeleném stanu 2x2m z portfolia www.expodum.cz. Děkujeme firmě MUTTON, že nám zajistila sucho a stín na akcích.


Skibi 

sympatická firma, která nabízí kvalitní a trendy vybavení pro všechny venkovní lumpárny, parádní kola, ale i dětské knížky a chytré hračky. Kromě eshopu můžete navštívit i některou ze třech pražských prodejen, kde vám se vším poradí. Díky Skibi pro vás máme prima ceny do online soutěží. Zároveň jsou naším velkým spojencem při prodeji zážitkových pohlednic. Podívejte na jejich milé stránky www.skibi.cz.


Grantová podpora

V roce 2017 naše realkzujeme naše projekty s podporou Ministerstva životního prostředí a Magistrátu hlavního města Praha.


Měli byste zájem stát naším partnerem, chcete se dozvědět víc o Jděte ven? Přečtěte si o co nám jde, pište nebo volejte. Alice se s vámi ráda sejde a dohodnete se, jak bychom spolu mohli spolupracovat. 

Alice Jirásková

alice.jiraskova@terezanet.cz, 777 044 300

Domluvit si schůzku

Hry pro vás a vaše děti!


Zamilovaná příroda

| Slavíme lásku hravě venku, protože Valentýn.

Chumelení

| Poletující vločky v chumlu dětí možná přivolají opravdové sněžení.

Dešťové graffiti

| Malování zázračnou barvou, která padá z nebe.

Ohňové menu

| Upečte si chlebového hada na klacku a další táborákové dobroty.

Tunelování povoleno

| Seznamte se z největšími podzemními tuneláři

Stromová baba

| Domeček, domeček, nemůžeš mě chytit, držím se lípy! Honička mezi ...


Co dělat s dětmi venku?

Odebírejte pravidelnou dávku divočin a nápadů.