Srdeční záležitosti

Přírodo, jsme do tebe zamilovaní až po uši.

Srdeční záležitosti
Vloženo Od  

Sdrce, srdce, srdcata.

Na začátku února zaplavuje celý svět láska. Přiznám se, že importovaný svátek zamilovanosti, ve své ryzí podobě, mi jde proti srsti. Proto hledám způsoby, jak symbol srdce, který sv.Valentýna provází, pojmout jinak.

Venku, hravě.

Nápadů je hodně, času málo. A mě napadlo, že se tentokrát Jděte ven spojí s blogerkami a společně vám představíme velký ranec inspirace.

DĚKUJEME PŘÍRODĚ

Přírodu máme všichni rádi, jsme s ní každý den a moc jí neděkujeme. Justina a její tlupa ze Svobodné hry se zamilovala do srdíčkových vzkazů. Vyrobíte je rychle z papíru nebo z přírodních materiálů a pak šup ven hledat ta správná místa, kam vložit děkovný vzkaz.

SRDCE VENKU

Srdcový výlet, malůvky na sníh a led, ptačí zob v srdci nebo výprava na oblíbené místo. Mrkněte na naše tipy do zásobníku her JDĚTE VEN.

PROBOUZÍME CHODNÍKY

Určitě vyzkoušejte křídy ve tvaru srdce, ať jste připraveni na první jarní chodníkové řádění. Návod pro vás připravila Irena z Hrajeme si venku, inspirujte se na jejím webu dalšími tipy, jak si hrát se srdci.

AŽ PO UŠI V HLÍNĚ

Hurá obleva! Konečně se dostaneme k blátu a hlíně. Veronika Sláma v botách s Liduškou doporučují jít ven, nahrabat si hlínu do květináčů, zasít semínka a něco pěkného a zdravého si s láskou vypěstovat. Video návod najdete na youtube kanálu Opravdový život.

ZALÁSKOVANÉ POSTÝLKY

Lenka ze Semínka Země posílá jednoduchý tip na výrobu sirkových postýlek pro skřítky nebo Kořínky. Samozřejmě srdíčkový design je nezbytný. Více o rodině Kořínků se dozvíte zde.

MYSLÍME NA OPEŘENCE

Super snadný a nenákladný projekt, který udělá valentinskou radost nejen vám, ale také ptáčkům na zahradě sdílí Míša z Hrajeme si jinak

ZAMILOVANÍ ANDĚLÉ

Nevěříte, že i na přemrzlém tajícím sněhu můžete vyšvihnout anděly jak z pohádky? Vlaďka z Paptoys vykouzlila duhovou andělskou trojici. Největší dík patří dětem, které byly ochotné ležet na mokrém sněhu, než je malířka obkreslí.

Ať vám láska kvete nejen v únoru.

Alice z Jděte venCo dělat s dětmi venku?

Odebírejte pravidelnou dávku divočin a nápadů.

Přihlásit k odběru