Sbalit batoh a vyrazit

Nebuďte rodinná mula, děti toho unesou víc než si myslíte a bude je to bavit.

Sbalit batoh a vyrazit
Vloženo Od  

Mezi základní vybavení malých i větších dobrodruhů JDĚTE VEN jednoznačně patří batoh. Ostatně zmiňujeme to i v našem desateru Jak se vybavit. Podporujeme děti, aby se učily být zodpovědné za své věci už od útlého věku. Vlastní batoh pro ně může znamenat, že už je berete za velké a samostatné. Děti dostanou příležitost účastnit se přípravy na výlet, sami se rozhodnou, co si do batohu sbalí a otestují, co na svých zádech unesou. Batůžek pak někdy střeží jako oko v hlavě. A z "rodiče muly" se stává "rodič kamzík", který může řešit i jiné situace než desetkrát vytahovat pití ze svého batohu pro celou rodinu.

Batoh by ale neměl být pro děti přítěží, která je omezuje v přirozeném pohybu. Proto i pro děti pořizujeme opravdové batohy, které jsou určené na outdoorové aktivity a pohodlně se nosí.

Naši řadu rodinných batohů jsme rozšířili o červený Falcon 18 l a fialový Traper 16 l od Bollu. Oba bez problémů unesou výbavu na větší jednodenní výpravu a vejde se do nich i základní badatelská sada.

Věci, které si děti do batohu obvykle balí

  • podložka na sezení (ustřižený kus alumatky)
  • pláštěnka
  • svačina a pití
  • nožík, lupa, deník, psací potřeby
  • plátěná taška na poklady z přírody

Jedná se o funkční batohy v dětském provedení s anatomicky střiženými ramenními popruhy a vyztuženým zádovým polstrováním, které zaručuje pohodlné nošení. My jsme je zatím provětrali na podzimní výletech v Jizerských horách. Dělaly nám dobrou společnost i při pouštění draků. Děti si batohy oblíbily a na zádech jim dobře drží. Baví je kapsičky a úchytky na malé drobnosti. Oceňují vychytaný vnitřní držák na pití, který zajistí, že při pohybu nosiče lahev v batohu neposkakuje. Trochu je zlobím s tím, že je šněruji bederním a prsním pásem, ale věřím, že jim nebude trvat dlouho a na správné nošení batohu si zvyknou. 


U příležitosti spolupráce s firmou BOLL Gear s.r.o. vám nabízíme vánoční slevu 15% na nákup veškerého zboží na eshopu eshop.boll.cz.  Sleva je platná od 1.12.2015 do 30.1.2016 vyplněním slevového kódu Jdeteven2015.

Svým nákupem tak přispějete na činnost JDĚTE VEN  a dalších vzdělávacích programů TEREZY a nebude vás to stát ani korunu (z každého realizovaného nákupu dostaneme 7%). Přitom nám tím pomůžete zajistit finanční zdroje, abychom vám mohli s JDĚTE VEN dělat radost i v příštím roce. 

Nepotřebujete zrovna teď batoh ani spacák? Líbí se vám co děláme a rádi byste nás podpořili? Můžete to udělat hned teď.

Chci podpořit JDĚTE VEN


Závěr: Společnost Boll Gear nám poskytla 2 batohy zdarma pro účel recenze a testování. Všechny informace uvedené v článku vycházejí z naší vlastní zkušenosti. Více informací o našem partnerství si můžete přečíst zde.Co dělat s dětmi venku?

Odebírejte pravidelnou dávku divočin a nápadů.

Přihlásit k odběru