Nasedli jsem do RAKETY

Labyrint odstartoval časopis pro děti, který u nás získal plný počet bodů.

Nasedli jsem do RAKETY
Vloženo Od  

Kvalitních dětských časopisů je na českém trhu jako šafránu. Pustit se do divočiny plné uječené grafiky, reklam a líbivých dárků na jedno použití, je hrdinský čin. Velmi dobře to zvládl tým časopisu HRANA, která se k dětem dostala v roce 2012. Bohužel se s námi na konci loňského roku musela HRANA prozatím rozloučit. V prodeji ale zůstávají starší čísla. HRANU jsme měli rádi a držíme ji palce, ať je přestávka jen dočasného charakteru.

Další vlaštovkou je časopis RAKETA, kterou si pod křídla vzalo nakladatelství Labyrint. V prosinci 2014 vyšlo první číslo a my jsme si ho nemohli nechat ujít. Za naši rodinu má plný počet bodů! Najdete v něm vše, co do dětského časopisu patří: vystřihovánky, omalovánky, kvízy, hádanky, komiksy a delší čtení. Samozřejmě vše bez reklam. Tedy vlastně jo, jsou tam tipy na knihy, ale tento typ reklamy my velmi vítáme.

Autorský tým RAKETY tvoří lidi, kteří s Labyrintem spolupracují. Na prvním čísle se podíleli např.: Lukáš Urbánek (Dr. Racek),Nikkarin, Aneta F. Holasová (Lumír včelaří), FunkFu. Redakci vede Johana Švejdíková a Radana Litošová.

V RAKETĚ si dobře uvědomují, jak je těžké udržet se na trhu s dětskými časopisy, a proto hned na startu spustili crowfundingový projekt na jeho podporu. Odměny jsou chytře vymyšlené! Tím, že projekt podpoříte, tak si zajistíte např. roční předplatné. My už jsme to udělali. Projekt na podporu trvá ještě několik dní, takže rodiče jestli se vám RAKETA líbí, tak ji prosím pomozte.

Raketo, přejeme ti klidný a ničím nerušený let, který bude trvat mnoho let!

Alice z JDĚTE VENCo dělat s dětmi venku?

Odebírejte pravidelnou dávku divočin a nápadů.

Přihlásit k odběru