Venkovní vstupenky

Rozdávejte legraci s pozvánkami do fun parku Příroda

Venkovní vstupenky
Vloženo  

Pozvěte netradičně někoho ven. Třeba kamaráda, který není moc velký fanoušek chození do přírody. Vytvořte vstupenky, obdarujte rodinu  dobrodružným kamenem, zabalte kamarádům fotovýzvu do krabičky nebo pošlete zážitkové pohlednice. Pozvání vyrobená s láskou se těžko odmítají. Přeci když babi dostane lístky do divadla, tak je určitě nezaloží, ale pěkně se na to připraví, oblékne se a vyrazí.

1. VENKOVNÍ VSTUPENKA

Stačí vylisovat list, vymyslet kam a kdy, nalepit a pozvat. Ke vstupence můžete přidat i program, občerstvení, poklad na konci výletu, cokoliv co zajistí, že vámi budou vyrážet kamarádi rádi.

2. DOBRODRUŽNÉ KAMENY

Stačí pár kamenů, tužka, pytlíček či krabička. A hlavně plán na parádní zážitky, které chcete venku vyzkoušet! Spát pod stanem, pozorovat hvězdy, jet na lodi s dědou, s tátou udělat houpačku, s babi pozorovat motýly. Sami přidejte své nápady. Připravte pro své blízké průvodce výlety za dobrodružství na další rok.

3. KRABIČKOVÁ FOTOVÝZVA

Pro vášnivé fotografy a instagramery vyrobte seznam naplněný inspirací na focení venku a zabalte ho do mini foťáku z krabičky od sirek. Můžete to pojmout jako hru a přidat termín focení, fotit společně a obrázky si pak vzájemně sdílet. Seznam venkovní fotovýzvy stahujte zde.

4. ZÁŽITKOVÉ POHLEDNICE

Pohlednice frčí. Komu neudělá radost, když na něj ze schránky vypadne ručně psaný pozdrav s obrázkem místo obvyklých účtů a letáků? Sada zážitkových pohlednice JDĚTE VEN obsahuje čtyři tipy na zimní dobrodružství je zde místo i na dokreslení ilustrace. Návod na použití pohlednice je jednoduchý: obdarovat, jít ven, zažít, dokreslit, napsat a poslat nápad dál do světa. Získejte pohlednice ZDE.

 Co dělat s dětmi venku?

Odebírejte pravidelnou dávku divočin a nápadů.

Přihlásit k odběru