Prázdninová fotovýzva

Zachytit letní náladu v detailu a uchovat ji napořád

Prázdninová fotovýzva
Vloženo Od  

Fotoinspirace v krabičce

O prázdninách se rádi zdokonalujeme v roli amatérských fotografů. Slunce nám pomáhá prozářit naše zážitky z dovolených a výletů. V létě to prostě fotí samo. Podělte se s námi o vaše momentky z letní přírody. Přidejte se k Prázdninové fotovýzvě Jděte ven a máte šanci vyhrát jeden z pěti poukazů na velké fotoknihy BONTIA.

Pojďte si hrát

  • Přihlášení - do výzvy se přihlásíte odesláním svého emailového kontaktu přes přihlašovací formulář níže. Obratem od nás obdržíte inspirační seznam 32 nápadů pro focení zajímavých momentů při pobytu venku.
  • Uzavřená skupina na Facebooku - všichni přihlášení soutěžící dostanou přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde budete mít prostor své úlovky sdílet. Potkáte zde také Kristinu, průvodkyni výzvou, která vás bude celou dobu provázet a popichovat k novým fotoúlovkům. 
  • Soutěžíme celé prázdniny - soutěž trvá od 1.7. do 31.8.2017. Budeme se vám připomínat a na závěr vás opět emailem vyzveme k zaslání fotokoláže z min. 8 fotek z výzvy.
  • Losování výher - ze zaslaných fotokoláží vylosujeme 5 šťastných, kteří získají poukaz na velkou fotoknihu od BONTIA.

Přihlaste se hned teď

Kliknutím na obrázek se vám otevře přihlašovací formulář nebo se přihlašte kliknutím zde.

Krok za krokem výzvou

Partner soutěže

BONTIA - udělejte radost neobyčejným dárkem nebo si splňte sen v podobě kvalitní prezentace vlastních fotografií, textů, obrázků a jiné tvorby. Život je plný okamžiků, které stojí za to uchovat napořád.

Výhry

Pět vylosovaných výherců odbrží poukaz na XL fotoknihu (120 stran) v hodnotě 2 149 Kč od BONTIA, partnera soutěže.

Organizátor soutěže:

Vzdělávací centrum TEREZA, z.ú, Haštalská 17, Praha 1 110 00, IČO: 64933873, Registrace: MV ČR, II/s-OS/1-29559/96-R (dále jen „organizátor“), zakladatel programu Jděte ven a provozovatel stránek www.jdeteven.cz.

Podrobné podmínky a pravidla soutěže ke stažení ZDE.


A jde se fotit

Načerpejte inspiraci na focení momentů do výzvy ve fotogalerii. Děkujeme Zuzaně Havlínové, profesionální fotografce z Foto Havlín, která nám fotky poskytla.Co dělat s dětmi venku?

Odebírejte pravidelnou dávku divočin a nápadů.

Přihlásit k odběru