Setkání Jděte ven

Pojďte se s námi osobně setkat a popovídat si o Jděte ven

Setkání Jděte ven
Vloženo Od   Tags: akce

Už je to víc než dva roky, co vám přinášíme inspiraci na venkovní hry, divočiny a zkoumání. Zásobujeme vás tipy jak být (s) dětmi, učit se venku a užít si společný offline čas v přírodě.

Co vy na to?

Chtěli bychom znát vaše názory a prodiskutovat s vámi osobně přínosy JDĚTE VEN a možnosti dalšího rozvoje, tak aby program vyhovoval co nejvíce vašim potřebám. Proto bychom vás rádi pozvali na setkání, které se bude konat ve čtvrtek 3.11. 2016 ve Vzdělávacím centru TEREZA, Haštalská 17, Praha 1, v malé skupině (6-8 účastníků). Můžete si vybrat dvouhodinový dopolední nebo odpolední blok viz termíny konání.

Za účast na setkání vám poskytneme finanční odměnu, kterou můžete využít např. k pokrytí nákladů za dopravu. Pro účastníky ze vzdálenějších míst nabízíme možnost přespání v TEREZE.

Výstupy budou sociologicky zpracovány a poslouží k praktickým doporučením pro rozvoj programu. Setkání se uskuteční v rámci projektu Jděte ven - přímý kontakt s přírodou pro nejmenší, který je realizován s podporou Ministerstva životního prostředí.

TERMÍNY KONÁNÍ

Skupina 1: Čtvrtek 3. 11. 2016 od 9:30 do 11:30 hodin

Skupina 2: Čtvrtek 3. 11. 2016 od 14:00 do 16:00 hodin

S ohledem na omezený počet účastníků Vás prosím o včasnou registraci ZDE 

Dotazy směřujte na alice.jiraskova@terezanet.cz

Detailní informace najdete v pozvánce

Ke stažení Pozvánka v PDFCo dělat s dětmi venku?

Odebírejte pravidelnou dávku divočin a nápadů.

Přihlásit k odběru